SIA LEZARDS sīkdatņu politika

Kompetence

SIA LEZARDS uzņēmums savā tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes, lai varētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinot tās darbību un funcionalitāti u.tml. mērķiem. Zemāk variet izlasīt vairāk par sīkdatnēm, kuras izmantojam mūsu mājas lapā, un mērķiem, kam tās tiek izmantotas. Šis ir paziņojums par konfidencialitāti un mūsu sīkdatņu izmantošanu, nevis līgums vai vienošanās.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels datu fails, kas tiek saglabāts datorā interneta pārlūku ietvaros, kad ir apmeklētas atsevišķas interneta lapas. Sīkdatne nesatur vai neiegūst informāciju atsevišķi, bet, kad tiek lasīts ar serveri, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, tā var sniegt informāciju, lai padarītu lietotājam draudzīgāku apkalpošanu, piemēram, atklāt kļūdas. Mēs nesaglabājam sīkdatnes ilgāk nekā nepieciešams.

Lai pilnībā izmantotu mūsu mājas lapu, jums būs nepieciešams iespējot sīkdatnes. Ja jūs nevēlaties iespējot sīkdatnes, jūs varat pārlūkot vietni, tomēr dažas mājas lapas vietas var tikt ierobežotas.

Šajā informācijā ir norādīts, ka mūsu centieni atbilst jaunākajiem tiesību aktiem, un nodrošina, ka mēs esam atvērti, godīgi un izskaidrojuši par sīkdatņu privātumu. Lūdzu, skatiet mūsu privātuma politiku, lai iegūtu vairāk informācijas par privātumu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Jūs variet pamanīt dažādu sīkdatņu klātbūtni, kas rodas apmeklējot mājas lapu. Mēs izmantojam četru veidu sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes;
 • Analītiskās sīkdatnes;
 • Reklāmas sīkdatnes;
 • Sociālo mediju sīkdatnes.

Funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai būtu iespējams sērfot redcarpet.lv mājas lapā un izmantot mājas lapas funkcijas, kā, piemēram, piekļūt aizsargājamajām mājas lapas teritorijām. Bez šīm sīkdatnēm, tādas funkcijas, kā iepirkuma grozs un elektroniskie maksājumi, nebūs iespējami.

SIA LEZARDS izmanto šīs sīkdatnes lai:

 • Autentificētu lietotāju drošu pieteikšanos;
 • Atcerētos produktus, kurus jūs pievienojāt iepirkumu grozā tiešsaistes iegādes laikā;
 • Atcerētos informāciju, kuru jūs aizpildījāt dažādās lapās, kad veicāt maksājumu vai pasūtīšanu, lai jums nevajadzētu visu savu informāciju aizpildīt atkārtoti;
 • Pārvietojoties no vienas lapas uz nākamo atcerētos informāciju, piemēram, ja tiek aizpildīta liela aptauja vai arī, ja jums ir nepieciešams aizpildīt lielu skaitu detaļu par tiešsaistes pasūtījumu;
 • Saglabātos iespējas, piemēram, valoda, atrašanās vieta, meklēšanas rezultātu skaits, kas tiek parādīts u.c;
 • Saglabātos iestatījumi optimālam video ekrānam, piemēram, bufera izmēram un jūsu ekrāna izšķirtspējas informācijai;
 • Saglabātos lasīšanas pārlūka iestatījumi, lai mēs varētu optimāli parādīt mūsu mājas lapu ekrānā;
 • Norādītu ļaunprātīgu mājas lapas un servisu izmantošanu, kā, piemēram, reģistrējot vairākus nesekmīgus pieteikšanās mēģinājumus;
 • Lai vietne lejupielādētos vienmērīgi un būtu pieejama;
 • Lai piedāvātu iespēju saglabāt pieteikšanās informāciju, lai jums nebūtu tā jāievada katru reizi atkārtoti;
 • Dotu iespēju reaģēt uz izvietoto informāciju mājas lapā.

Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par apmeklētāju sērfošanas uzvedību mājas lapā, piemēram, kuras lapas ir apmeklētas visbiežāk un vai apmeklētāji saņem ziņojumus par kļūdām. Ar šādu rīcību SIA LEZARDS var izveidot mājas lapas struktūru, navigāciju un saturu, cik iespējams lietotājam draudzīgu.

SIA LEZARDS nepiesaista statistiku un citus ziņojumus individuāliem lietotājiem.

SIA LEZARDS izmanto šīs sīkdatnes lai:

 • Sekotu apmeklētāju skaitam mājas lapās;
 • Sekotu laikam, cik ilgu laiku apmeklētājs pavada mājas lapās;
 • Lai izvērtētu, kuras daļas mājas lapā ir jāuzlabo;
 • Lai optimizētu mājas lapu.

SIA LEZARDS var izmantot programmatūru, piemēram, Google Analytics, lai analizētu mājas lapas izmantošanu, lapas mijiedarbību un veiktos maršrutus mājas lapas vietnē. To sauc par "vietnes metriku" vai "Analytics".

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, kuru piedāvā Google Inc. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai analizētu tīmekļa vietnes izmantošanu. Google izmanto apkopotus statistikas datus, lai sniegtu redcarpet.lv ieskatu, kā lietotāji izmanto tīmekļa vietni.

Google var sniegt šos datus trešajām personām, ja Google tas ir jādara saskaņā ar likumu, vai, ciktāl tas nepieciešams, lai trešās personas varētu apstrādāt šo informāciju Google vārdā.

Sociālo mediju sīkdatnes

Ar rakstiem, bildēm un video, kurus skatāties redcarpet.lv mājas lapā, var dalīties izmantojot socālo mediju pogas. Sīkdatnes no sociālo mediju puses tiek izmantotas, lai nodrošinātu šo pogu funkcijas, lai sociālie mediji atpazītu jūs, ja vēlēsieties dalīties ar rakstiem vai video.

Šīs sīkdatnes ļauj, lai:

 • pieteikušies lietotāji no izvēlētajiem sociālajiem medijiem, dalītos un spiestu “patīk”, piemēram, noteiktam saturam mājas lapā.

Šīs sociālo mediju puses var arī apkopot jūsu personiskos datus savām vajadzībām. SIA LEZARDS nav nekādas ietekmes uz to, kā šie sociālie mediji izmanto jūsu personīgos datu. Sīkāku informāciju par šīm sociālo mediju sīkdatnēm un iespējamajiem datiem, ko viņi savāc, lūdzu meklējiet sociālo mediju izstrādātajās privātuma politikās. Zemāk mēs esam uzskaitījuši galvenos sociālo mediju kanālu konfidencialitātes paziņojumus, kurus expressshop izmanto visvairāk:

 • Facebook
 • Google+
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

Jūsu izvēle

SIA LEZARDS izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes, kad jūs pētāt mūsu mājas lapu. Tikai pēc tam, kad jūs esiet devuši savu piekrišanu, SIA LEZARDSizmanto sīkdatnes, kas nav nepieciešamas, lai nodrošinātu citas vietnes funkcijas (reklāmas un sociālo mediju sīkdatnes).

Kā kontrolēt sīkdatnes

Jūs varat kontrolēt un / vai dzēst sīkdatnes, ja jūs vēlaties - sīkāku informāciju skatīt majas lapā aboutcookies.org. Jūs variet izdzēst visas sīkdatnes, kas jau ir datorā, un jūs variet uzstādīt lielāko daļu no pārlūkprogrammām, lai novērstu to izmantošanu. Ja jūs to izdarīsiet, jums var nākties pašrocīgi pielāgot dažas izvēles katru reizi, kad apmeklēsiet vietni un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Jautājumi

Lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu SIA LEZARDS, ja jums ir kādi jautājumi par privātumu politiku pa e- pastu [email protected]